Bicman

DJ / Promoter

Instagram

Dj Bicman aka. Tomáš Vébr se začal hraní DnB hudby věnovat cca před třemi roky.
V tu to dobu začal pořádat už nyní velice známý a oblíbený DnB mejdan DARK DAYS v Libereckém klubu Viadukt. O rok později s pár přáteli založil MONKEY BOOM CREW, která se velmi rychle dostala pod kůži severským DnB fans a začala pořádat mejdany na severu Čech ale i po celé České Republice, jako o závod.
V Září roku 2015 Dj Bicman společně s hrstkou přátel otevírá Liberecký SPOT Club a snaží se přivést zase trochu underground kultury do mrtvého Liberce.
Za svoji dosavadní kariéru měl tu možnost hrát v klubech jako jsou Cross,Storm,Clound,Centrála,, a dalších mnoha klubech po celé České Republice
Minulý rok se mu dostalo hned několik úspěchů, mezi které patří například hraní na festivalu LET IT ROLL, a EXPLORATION , dále potom na halových akcI DARKSHIRE.
V minulém roce se jeho 4 projekty dostaly do druhého kola nominace CZECH DnB AWARDS (Objev roku, Uskupení roku, Klub roku & Klubová noc roku )
Mezi jeho další úpěšné projekty a cíle patří pořádání festivalu ŽIŽKOVSKÁ NOC a zrealizování prvního veřejného DJ ROOMU v LIBERCI.